Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Ahşap Kumbara

Ahşap Kumbara

Ahşap kumbara içi gözüken ve gözükmeyen dini motiflerle süslenmiş bir sadaka kutusu, hem estetik hem de anlamlı bir ev eşyasıdır. Doğal ahşap dokusu ve dini motiflerle işlenmiş detaylarıyla evinizde hem dekoratif bir parça hem de dini bir sembol olabilir. Ahşap kumbara içi gözüken ve gözükmeyen dini motifli sadaka kutuları, sadaka verme geleneğini modern bir şekilde yansıtırken, evinizin atmosferine de huzur ve anlam katar.

Ahşap Kumbara Ev Ahşap Kumbara Ev
Yeni
Ahşap Kumbara EvÜrünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazıma tekniği kullanılmıştır.Toplu siparişlerde ebat seçeneği mevcuttur.Do..
300,00TL
Brand: Bestah Ajans
Ahşap Motifli Kilitli Kumbara ve Sadaka Kutusu (Büyük Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki..
879,00TL
Brand: Bestah Ajans
Ahşap Motifli Kilitli Kumbara ve Sadaka Kutusu (Normal Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindek..
336,00TL
Brand: Bestah Ajans
Ahşap Motifli Kilitli Kumbara ve Sadaka Kutusu (Orta Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki ..
398,00TL
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Büyük Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Büyük Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde laze..
879,00TL
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Normal Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Normal Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde laz..
336,00TL
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Orta Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Ahşap Kilitli Kumbara (Orta Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 264Gr Ağırlığındadır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer..
398,00TL
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Büyük Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Büyük Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 324Gr Ağırlığındadır.Renk Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazım..
1.254,00TL
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Normal Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Normal Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 324Gr Ağırlığındadır.Renk Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazı..
425,00TL
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Orta Boy)
Yeni
Brand: Bestah Ajans
Demonte Şeffaf Kilitli Kumbara (Orta Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 324Gr Ağırlığındadır.Renk Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazıma..
534,00TL
NOSTALJİK RADYO KUMBARA
Yeni
Brand: Bestah Ajans
NOSTALJİK RADYO KUMBARA Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.Renk Akça ve Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde lazer kazıma tekniği kullanılmıştır.Toplu siparişlerde ebat seçeneği..
230,00TL
Brand: Bestah Ajans
Şeffaf Kilitli kumbara ve Sadaka Kutusu (Büyük Boy)Ürünün altında anahtarlı kilit sistemi mevcuttur.3 mm kalınlığında MDF üzerine çalışılmıştır.12cm x 13cm x 12cm Ölçülerinde 324Gr Ağırlığındadır.Renk Ceviz kullanılmıştır.Birden fazla parça ile birlikte kombinlenmiştir.Ürün üzerindeki görsellerde la..
1.254,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)