Teklif Alın!
Save Preloader image

0%

https://bestah.com/wp-content/uploads/2020/10/hbg.jpg

Hakkımızda

Bestah Ajans kimdir?
Tarihçemiz

Biz Kimiz?

İşletmeler insan hayatına çok benzerler. Onlar da doğar, gençlik ve olgunluk dönemlerini yaşarlar. Tıpkı Bestah ajans gibi. Sektörde nitelikli personel olarak başlayan bir hayat hikayesi.
Takvimler 2000 yılını gösterdiğinde Gaziosmanpaşa da Hüseyin Koca Matbaa sektörün de faaliyette bulunan nitelikli bir personeldi. Zekeriya koca da oğlunun arkasında bir gölge… bulundukları limandan ayrılamayanların yeni limanları keşfedemeyeceklerini çok iyi biliyordu..
Artık sektördeki hizmetlerini kendi işletmelerini kurarak devam ettireceklerdi. 2000 yılında müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile firmalara katma değer oluşturan, ihtiyaç anında hızlı çözüm ortağı olabilecek nitelikli personel ve uygun makine parkuruyla Bestah ajansı kurdular. Kuruluşundan 4 yıl sonra Osman Koca yıda bu mesleğe katan sonra büyümesini hızla sürdüren Bestah ajans başlangıçta tasarım ve Matbaa hizmetleri vermeye başladı. İlerleyen günlerde artan müşteri memnuniyeti ve talebi Bestah ajansı yeni alanlarda yatırım yapmaya teşvik etti. Dedik ya işletmeler insan hayatı gibidirler. İnsanın damarlarında kanının delice aktığı o gençlik yılları gibi Bestah ajansta gençlik yılların da yeni bir atılım yaparak 2010 yılında bünyesine çalışma arkadaşı olan Ümit Kaplan’ı hem de sektörde önemli bir kilometre taşı olan tabela üretimi kattı. Tabela üretimi ile büyümesini daha da ilerleten Bestah ajans 15. Kuruluş yılına yaklaşmakta iken bir başka atılım ve yatırım hamlesi başlattı. Koca ailesinin genç mühendisi Abdulkadir Koca artık Bestah ailesinde Lazer kesim departmanının başında vazifesine başlayacak ve Bestah ajansın yükselen başarı ve memnuniyet çizgisini daha da ileriye taşıyacaktı. Her geçen gün kaliteli ama ekonomik hizmet anlayışını artıran Bestah ajan 20. Hizmet yılına geldiğinde aile işletmelerinin daha ileriye gitmesi için en temel şartlardan biri olan kurumsallaşma yolunda bir adım daha attı. Yönetimde profesyonelliğe giderken üretim ve hizmetlerini yürüttüğü tabela, matbaa, promosyon, Lazer kesim vb. gibi bütün birimleri bir çatı altına toplama kararı aldı. Bu karar doğrultusun da reklam sektörünün kalbi sayılan Bereç/Gaziosmanpaşa’da yeni yerinin tadilat hazırlığına başladı. 18 Eylül 2020 tarihinde yenilenen Bestah ajans yeni hizmet binasının açılışını yaptı..

Açılışımızı katılımları ile Gaziosmanpaşa belediye başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta bey, Siyasi partilerimizin kıymetli ilçe başkan ve temsilcileri, Çankırı dernekleri federasyon başkanı Sayın Zeynettin Aydın bey, Orta dernekler birlik başkanı İsmail Altun bey, İstanbul B.B. Denetçimiz Zekeriya Açıkgöz bey, Vergi daire grup başkanı Rasim Bakacak Bey, Federasyon bölge başkanımız Ercan Bedir bey, İş adamlarımız
il-ilçe dernek başkanlarımız ile yöneticilerimiz, STK temsilcileri, Yerel basın katılım sağladı… Açılışımıza katılamayanlar gönderdikleri çelenkler ile çiçek yağmuruna tuttu.

Bu vesile ile Bestah ajans ailesine bizler de başarı dileklerimizi iletiyoruz.

TABELA
Işıklı, Işıksız, Pleksi Kutu Harf, Krom Kutu Harf, Led Tabela, Kayan Yazı ve Diğer çeşitler.
TABELA
Işıklı, Işıksız, Pleksi Kutu Harf, Krom Kutu Harf, Led Tabela, Kayan Yazı ve Diğer çeşitler.
MATBAA
Kartvizit, Broşür, Fatura, İrsaliye, El İlanı, Antetli Kağıt, Davetiye ve Diğer basılı işler.
MATBAA
Kartvizit, Broşür, Fatura, İrsaliye, El İlanı, Antetli Kağıt, Davetiye ve Diğer basılı işler.
PROMOSYON
Baskılı Çanta, Defter, Kalem, Anahtarlık, Powerbank, Usb Bellek, Kupa ve diğer promosyon ürünleri
PROMOSYON
Baskılı Çanta, Defter, Kalem, Anahtarlık, Powerbank, Usb Bellek, Kupa ve diğer promosyon ürünleri